Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного. В.О.Сухомлинський

Одна із запорук довголіття і здоров’я – це заняття фізкультурою і спортом,які допомагають людині загартовуватись фізично і морально.

/Files/images/sport/2018/IMG-b1cb15f8e83efb6a0bb0553631e97aec-V.jpg

/Files/images/sport/2018/IMG-8c0b72f15197243b7a003ca0182790f3-V.jpg

З давніх часів добре відомий і абслоютно надійний спосіб зміцнення здоро'я та збільшення довголіття людини - це спорт.

Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і в духовній культурі суспільства. Він є незамінним засобом фізичного виховання. Його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення, і в цьому плані спорт має міжнародне значення. Особливу увагу прийнято віддавати дитячому спорту. Ще І.М. Сєченов відзначав, що оптимізація рухової активності дітей є запорукою розумового та фізичного розвитку. І, дійсно, помірні фізичні навантаження ніби заводять наш організм, змушують його працювати продуктивніше.

Спортивне життя вихованців нашої школи цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як дітей так і учителів, сприяють фізичному здоров’ю. Варто зазначити, що і ефективність уроків, систематичні тренування досвідчених учителів фізичної культури, майстрів своєї справи: Канупер Наталії Миколаївни, Дяченко Оксани Володимирівни, Кагарлицького Петра Павловича, Хомякової Зінаїди Олексіївни, Литовченко Надії Іванівни, Козленка Володимира Олександровича - дають свої результати.

/Files/images/sport/viber image.jpg

Учні НВК мають численні спортивні перемоги, є неодноразовими призерами різноманітних турнірів та змагань, районних та обласних конкурсів з баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу - примножуючи славу школи. У навчальному закладі створено Куточок спортивної слави, де зібрано всі нагороди учнів, що прославляли свій навчальний заклад на спортивних змаганнях різних рівнів.

/Files/images/sport/IMG_2026.JPG /Files/images/sport/IMG_2027.JPG

Також у НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області функціонує басейн. Він розрахований для проведення занять із загально-фізичної підготовки та для оздоровлення не тільки дітей, а й дорослих.

/Files/images/sport/IMG_2089.JPG /Files/images/sport/IMG_2090.JPG

На даний час діти молодшого, середнього та старшого шкільного віку займаються плаванням у платних оздоровчих групах. А для всіх учнів школи розроблені спеціальні уроки з навчання плавання під керівництвом інструктора з плаванняНВК №5, майстра спорту СРСР з плавання, абсолютної чемпіонкою СРСР по морському багатоборству, чемпіонки Франції, Угорщини, призера Італії, неодноразової чемпіонки і рекордсменки України в категорії «Мастерс» Полякової Марини Володимирівни.

/Files/images/sport/IMG_2038.JPG /Files/images/sport/IMG_2043.JPG /Files/images/sport/IMG_2051.JPG /Files/images/sport/IMG_2066.JPG /Files/images/sport/IMG_2088.JPG /Files/images/sport/IMG_2091.JPG

Метою фізичного виховання у школі є формування фізичної культури школяра, невід’ємного компонента загальної культури майбутнього громадянина, здатного реалізувати її в навчальній, соціально-професійній діяльності а також у родині. І саме під час уроків та позаурочної діяльності з досвідченими фахівцями учні здобувають важливі рухові навички та вміння.

Адміністрація та вчителі фізичної культури НВК «СЗОШ І – ІІІ ступенів №5 – ЗОШ І – ІІІ ступенів №5» Обухівської міської ради Київської області з року в рік творчо підходять до планування та проведення всіх спортивних заходів.

/Files/images/sport/2018/DSC_0048.JPGКiлькiсть переглядiв: 789