УВАГА ВСІМ!!!

Обухівський районний військовий комісаріат, запрошує Всіх бажаючих, вступити до ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ Збройних Сил України!!!

Переваги навчання в ВВНЗ:
Повністю безкоштовне навчання
Під час навчання виплачується стипендія (250-300 грн)
Безкоштовне забезпечення житлом під час навчання
Для дівчат - можливість проживання (з 1 курсу в гуртожитку 3-4 людини в кімнаті, душ в кімнаті, є кухня). Після закінчення ВНЗ дівчата проходять службу на офіцерських посадах.
Повне забезпечення побутових умов під час навчання (баня, душові кабіни в казармі та гуртожитку).
Під час навчання надається дві відпустки: Зимова (2 тижні) та Літня (1 місяць).
Отримання сучасної престижної спеціальності рівня БАКАЛАВР ,МАГІСТР, яка актуальна в цивільному житті (тобто видається диплом державного зразка за яким ви можете працювати по цивільній професії , в разі не бажання проходити військову службу)
Отримання диплому європейського рівня.
Повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок Держави.
Безкоштовне 3-х разове харчування.
Безкоштовне медичне забезпечення та лікування.
Стовідсоткове забезпечення проходження практики та стажування.
Стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчального закладу.
Високий рівень заробітної плати після закінчення ВНЗ
Держава зобов’язана забезпечити офіцера після закінчення навчання житлом безкоштовно.
Під час навчання курсанти виконують вправи із стрільби вогнепальної зброї (Пістолет,автомат,гранатомет ,кулемет та ін.) з виїздом на полігон і стрільбище.
У ВАС є можливість подати документи в ВІЙСЬКОВИЙ вуз та ЦИВІЛЬНИЙ ОДНОЧАСНО.

ПЕРЕЛІК ВІЙСЬКОВИХ ВУЗІВ

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба м.Харків

Веб-сайт www. hups.mil.gov.ua

Здійснює підготовку офіцерів для Повітряних Сил тавійськ протиповітряної оборони Сухопутних військ— фахівців завтоматизованих систем управління військами таозброєнням, радіоелектронних комплексів тасистем озброєння, комплексів тасистем бортового обладнання військових літаків, аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації, інженерно-авіаційної служби, військових льотчиків, штурманів, офіцерів бойового управління авіацією; офіцерів— фахівців зелектротехнічних систем тасистем електроспоживання, метрологів, фахівців звиховної роботи упідрозділах (військових частинах).


Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м.Львів

Веб-сайт www.asv.gov.ua

Здійснює підготовку офіцерів: командного фаху— для підрозділів танкових, механізованих військ Сухопутних військ таінженерних військ; командного таінженерного фахів— для підрозділів ракетних військ іартилерії; фахівців культурно-виховної, просвітницької роботи таорганізації дозвілля увійськах (силах), звиховної роботи упідрозділах (військових частинах).


Військова академія (м. Одеса)

Веб-сайт: . www.vaodesa.org.ua

Здійснює підготовку офіцерів: командного фаху— для підрозділів високомобільних десантних військ, військової розвідки таспеціального призначення;військових фахівців зпродовольчого таречового забезпечення, забезпечення ракетним паливом, пальним тамастильними матеріалами, зексплуатації таремонту ракетно-артилерійського озброєння, боєприпасів, зізберігання вибухових пристроїв, освітлювальних тасигнальних засобів, зексплуатації автомобільної техніки військ, зфізичної підготовки таспорту увійськах (силах).


Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка м. Київ

Веб-сайт: . www.mil.univ.kiev.ua

Здійснює підготовку офіцерів зінформаційно-пропагандистського тарозвідувально-інформаційного забезпечення діяльності військ (сил), військових журналістів, військових перекладачів, військових фінансистів, фахівців зюрисконсультської роботи, міжнародної інформації тауправління діями топогеодезичних інавігаційних підрозділів військ (сил).


Військовий інститут телекомунікацій таінформатизації м. Київ

Веб-сайт: . http.//viti.kpi.ua

Здійснює підготовку офіцерів: фахівців командного таінженерного фахів зсистем ікомплексів військового електрозв’язку ірадіозв’язку, фахівців зорганізації татехнологій безпеки інформації укібернетичному просторі, програмного забезпечення, інформаційної боротьби укомп’ютеризованих системах імережах спеціального призначення, інтелектуальних систем татехнологій підтримки прийняття рішень органами управління, технологій кібернетичного захисту інформаційних, комп’ютерних тателекомунікаційних систем, автоматизованих систем управління військами іозброєнням, інформаційних управляючих систем татехнологій.


Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова м.Житомир

Веб-сайт: www.zvir.zt.ua

Здійснює підготовку офіцерів: фахівців зрадіоелектронних комплексів тасистем озброєння ітехніки спеціального призначення таспеціального радіозв’язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації таспеціального контролю, автоматизованої обробки інформації, роботизованих систем спеціального призначення.


Факультет військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

Веб-сайт www.kharkiv.edu/fvp

Здійснює підготовку офіцерів:фахівців зрадіаційного, хімічного, біологічного захисту таекологічної безпеки військ тафахівців танкових військ інженерного профілю.


Факультет військово-морських сил Одеської національної морської академії м. Одеса www.avms.org.ua

Здійснює підготовку офіцерів для Військово-Морських Сил— фахівців зсудноводіння, експлуатації суднових енергетичних установок, радіоелектронних комплексів тасистем озброєння ітехніки, комплексів тасистем корабельного таберегового озброєння Військово-Морських Сил, пошуково-рятувальних, водолазних тааварійних робіт наморі, звиховної тасоціально-психологічної роботи накораблях Військово-Морських Сил.


Національна академія Національної гвардії України м. Харків,

Веб-сайт: http://avv.gov.ua

здійснює підготовку: «Управління діями підрозділів»;«Управління діями підрозділів із засобами військового зв’язку»; «Управління діями підрозділів спеціального призначення» «Автомобілі і автомобільне господарство» та «Озброєння і військова техніка» управління тиловим забезпеченням Національної гвардії України .


Всі бажаючі вступити до ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ та отримати більш детальнішу інформацію, повинні звернутись до Обухівського районного військового комісаріату за адресою:м. Обухів, вул. Київська, 40.
ПЕРЕЛІК документів навчальної справи кандидата

Для оформлення особової справи кандидата на навчання за державним замовленням вступники з числа осіб, які не є військовослужбовцями подають заяву до військового комісаріату за місцем проживання (з 01 січня по 01червня року вступу)

У заяві (рапорті) вказується:

- військове звання(для військовослужбовців);
- прізвище, ім'я, по батькові;
- займана посада (для військовослужбовців);
- рік, місяць і день народження;
- освіта;
- обраний напрям підготовки;
- форма навчання – денна (або заочна для військовослужбовців);
- перелік конкурсних предметів, з яких вступник зареєструвався для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (якщо така реєстрація була);
- адреса місця проживання, контактний номер телефону.

До заяви (рапорту) додається:
1. Довідка про результати спеціальної перевірки (наказ Міністра оборони України від 10 квітня 2009 року № 170 зі змінами))
2. Копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній освітньо-кваліфікаційний рівень та додатка до нього;
3. Автобіографія, в якій вказується поштовий індекс, адреса місця проживання та номер телефону, а також поштовий індекс та адреса військової частини, де військовослужбовець проходить службу;
4. Характеристика з останнього місця навчання (служби);
5. Картка професійного відбору;
6. Копія службової картки (для військовослужбовців);
7. Витяг з послужного списку(для військовослужбовців);
8. Копія контракту про проходження військової служби (для військовослужбовців);
9. Копія свідоцтва про народження;
10. Копія паспорта (1-а, 2-а сторінки та місце реєстрації);
11. Посвідчення про приписку (військовій квиток);
12. Шість кольорових фотокарток (без головного убору, розміром 3x4 см);
13. Копії документів, які встановлюють право на пільги відповідно до чинного законодавства та вказані в Правилах прийому;
14. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
15. Довідка про відсутність судимості;
16. Два поштових конверти з марками.
Медичні документи:

1. Картка медичного огляду кандидата на навчання у ВВНЗ (додаток 12 до Положення про військово-лікарську експертизу в ЗС України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 (зі змінами) та кандидати на навчання у ВВНЗ, які бажають навчатися за льотними спеціальностями та за спеціальністью оператор УПР додатково надають картку медичного огляду того, хто вступає у ВВНЗ, який здійснює підготовку льотного складу та операторів УПР (додаток 20 до Положення про військово-лікарську експертизу в ЗС України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 (зі змінами);
2. Крім того, кандидати з числа цивільних осіб додатково направляють:
а) оригінал медичної картки амбулаторного хворого (форма МОЗ України № 025);
б) сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду (облікова форма МОЗ України № 140/о);
в) довідка про проведення попереднього та періодичного психіатричних оглядів (облікова форма МОЗ України № 122-2/о);
г) довідки з протитуберкульозного та шкірно-венерологічного диспансерів (кабінетів);
д) результати проведених медичних досліджень;
3. Військовослужбовці додатково направляють медичну книжку встановленого зразка, службову та медичну характеристики.

Для вступу до ВНЗ необхідно здати 3 вступних іспиту (в залежності від вибраної спеціальності навчання) та нормативи з фізичної підготовленості також сертифікати ЗНО мінімальна кількість балів, для допуску до участі у конкурсі від 100 до 130 балів ЗНО в залежності від вузу та напрямку підготовки .

Нормативи для визначення фізичної підготовленості військовослужбовців

офіцерського складу 1-ї вікової групи

№ вправи Найменування вправи Одиниця виміру Категорії військовослужбовців
1 2
Оцінки Оцінки
“5” “4” “3” “5” “4” “3”
1 Підтягування на перекладині рази 14 12 10 13 11 9
23 Біг на 100 м сек. 14,0 14,4 15,2 14,2 14,6 15,4
28 Біг на 3 км хв.,сек. 12.30 12.50 13.40 12.50 13.10 14.00
39 Плавання на 100 м у спортивній формі хв.,сек. 1.40 1.50 2.10 1.40 1.55 2.15

Строки прийом документів, вступні екзамени, конкурсний відбір та зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра

Етапи вступної кампанії Термін проведення
Особи з числа цивільної молоді, які виявили бажання
вступити до Академії, для оформлення особової справи з 01 січня до 01 червня
кандидата на навчання особисто подають заяву до районного 2015 року
(міського) військового комісаріату за місцем реєстрації
Особи рядового, сержантського і старшинського складу
військової служби за контрактом та строкової військової з 01 лютого до 01 квітня
служби, які бажають вступити на навчання до Академії для
здобуття ступеня бакалавра, подають рапорт за 2015 року
підпорядкованістю
Прибуття військовослужбовців строкової військової служби до 23 червня 2015 року
для участі у 25- денному навчальному зборі
Проведення 25- денного навчального збору з з 24 червня до 18 липня
військовослужбовцями строкової військової служби 2015 року
Прибуття абітурієнтів на реєстрацію для проходження з 19, 20 липня 2015 року
вступних випробувань
Завершення прийому оригіналів документів (особових справ) до 18.00
від вступників кандидатів на навчання до Академії 20 липня 2015 року
Проведення Академією конкурсного відбору (вступних з 21 липня до 30 липня
випробувань) 2015 року
Терміни зарахування вступників до 01 серпня 2015 року

У разі, якщо у військовому комісаріаті рознарядка для направлення до Академії відсутня або вона вже виконана, кандидат може до 01 травня 2015 року подати заяву безпосередньо начальнику Академії. У заяві необхідно додатково вказати поштову адресу районного (міського) військкомату, в якому кандидат на навчання перебуває на військовому обліку.

Вступники, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, у Донецькій та Луганській областях і тимчасово проживають за їх межами, у разі неможливості оформлення особової справи у військовому комісаріаті за місцем проживання мають право подати заяву на вступ безпосередньо до приймальної комісії Академії, оформлення особових справ таких вступників здійснюється безпосередньо у навчальному закладі.

У випадку службової необхідності за клопотанням начальника Генерального штабу

– Головнокомандувача Збройних Сил України рішенням Міністра оборони України для військовослужбовців з числа осіб рядового та сержантського (старшинського) складу, які проходять строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації або військову службу за контрактом, та цивільної молоді можуть бути встановлені додаткові строки прийому заяв та документів, проведення конкурсного відбору (вступних випробувань) та зарахування на навчання.

до Правил прийому до Університету

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів) та вступних випробувань

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти (за рахунок видатків державного бюджету)
Напрями підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, випробувань) Статус предмету Ваговий коефіцієнт Мінімальна кількість балів, для допуску до участі у конкурсі
Назва Код Квота пільгових категорій
Авіоніка 6.051103 не більше 25% Українська мова та література (базовий рівень складності) Математика (базовий рівень складності) Фізика Обов’язковий Профільний Додатковий 0,25 0,4 0,25 100 100 100
Обслуговування повітряних суден 6.070103
Військове управління (за видами Збройних Сил України: Сухопутні війська, Повітряні Сили) 6.160101
Системна інженерія 6.050201
Електротехніка та електротехнології 6.050701
Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології 6.051001
Радіотехніка 6.050901 Українська мова та література (базовий рівень складності) Фізика Математика (базовий рівень складності) Обов’язковий Профільний Додатковий 0,25 0,4 0,25 100 100 100

Продовження Додатку 5

до Правил прийому до Університету

(за рахунок видатків державного бюджету)

Спеціальності підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, випробувань) Статус предмету Ваговий коефіцієнт Мінімальна кількість балів, для допуску до участі у конкурсі
Назва Код Квота пільгових категорій
Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів 5.07010301 не більше 25% Українська мова та література (базовий рівень складності) Математика (базовий рівень складності) Обов’язковий Профільний 0,4 0,5 100 100
Обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів 5.05110301
Технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден 5.05090102
Технічна експлуатація наземних засобів радіоелектронного забезпечення польотів 5.05090103
Експлуатація радіотехнічних систем та пристроїв 5.05090104
Експлуатація авіаційного озброєння 5.16010187
Метеорологічні та гідрологічні спостереження 5.04010501 Українська мова та література (базовий рівень складності) Фізика Обов’язковий Профільний 0,4 0,5 100 100

Продовження Додатку 5

до Правил прийому до Університету

(за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб)

Напрями підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, випробувань) Статус предмету Ваговий коефіцієнт Мінімальна кількість балів, для допуску до участі у конкурсі
Назва Код Квота пільгових категорій
Комп’ютерна інженерія 6.050102 не більше 25% Українська мова та література (базовий рівень складності) Математика (базовий рівень складності) Фізика Обов’язковий Профільний Додатковий 0,25 0,4 0,25 100 100 100
Програмна інженерія 6.050103
Системна інженерія 6.050201
Авіоніка 6.051103
Обслуговування повітряних суден 6.070103
Електротехніка та електротехнології 6.050701
Метрологія та інформаційно - вимірювальні технології 6.051001
Радіотехніка 6.050901 Українська мова та література (базовий рівень складності) Фізика Математика (базовий рівень складності) Обов’язковий Профільний Додатковий 0,25 0,4 0,25 100 100 100

Продовження Додатку 5

до Правил прийому до Університету

(за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб)

Спеціальності підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, випробувань) Статус предмету Ваговий коефіцієнт Мінімальна кількість балів, для допуску до участі у конкурсі
Назва Код Квота пільгових категорій
Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів 5.07010301 не більше 25% Українська мова та література (базовий рівень складності) Математика (базовий рівень складності) Обов’язковий Профільний 0,4 0,5 100 100
Обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів 5.05110301
Технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден 5.05090102
Технічна експлуатація наземних засобів радіоелектронного забезпечення польотів 5.05090103
Експлуатація радіотехнічних систем та пристроїв 5.05090104
Метеорологічні та гідрологічні спостереження 5.04010501 Українська мова та література (базовий рівень складності) Фізика Обов’язковий Профільний 0,4 0,5 100 100
Кiлькiсть переглядiв: 0