ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/shkola/viber image21.jpg

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Вас вітає НВК "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Обухівської міської ради Київської області

Чим ми можемо пишатися ?
Відразу і не скажеш, але в першу чергу – нашими дітьми. Усміхненими, радісними, захопленими, які кожного дня із задоволенням поспішають до школи.
А поруч з ними вчителі, які без цих дітей не можуть уявити своє життя. І напевне тому, що учитель спромігся передати частинку своєї душі дітям, наші випускники повертаються до рідної школи вже дорослими людьми і продовжують педагогічну творчість своїх наставників.
Ми впевнені, що наша школа, це, дійсно, школа радості. Школа радості для вчителів, школа радості для учнів та їх батьків!


09 листопада 2018 року команда учнів нашого НВК, під керівництвом Зінченко А.Б., взяла участь у профорієнтаційному заході серед учнівської молоді " Обери майбутнє" та зайняла 1 місце.

Вітаємо учнів команди DURASSEL: Власюк О., Низик В., Іноземцеву О., Клавкіну А., Аббасову А., Супруненко К., Негрішного С., Нечая С., Коваленка А., Макарчук А. та бажаємо подальших перемог!

/Files/images/kvk/2018/viber image.jpg


Перемога!
07 листопада 2018 року команда нашого НВК взяла участь у футзалі серед збірних команд дівчат середніх класів та зайняла 1 місце.

Вітаємо юних футболісток, бажаємо подальших перемог!

/Files/images/shkola/2018/viber image47.jpg


Вітаємо Черепаху Дарину, ученицю 6-А класу, яка стала чемпіонкою світу на конкурсі з танців Respect my talent!

/Files/images/shkola/2018/viber image112.jpg


17 жовтня 2018 року учні нашого НВК взяли участь у міських змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді та вибороли ІІІ місце.


Вітаємо переможців: Стоцького Є., Конончука Є., Носаченка Д., Зайчикова О., Удода Б., Наумчука О., Дуганова О.

Бажаємо подальших перемог!


/Files/images/shkola/2018/viber image88.jpg/Files/images/shkola/4628mkhi2w.jpg/Files/images/shkola/Безымянный789.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.