/Files/images/metodkabnet/images (2).jpg

МЕТОДИЧНІ ПОРАДИ

1. Проводьте уроки цікаво, пам’ятайте, що тільки при цій умові учні виконують завдання добросовісно та з інтересом.

2. Урізноманітнюйте види домашніх завдань ( домашній твір; робота з картою; складання схем, задач; доповіді).

3. Практикуйте індивідуальні завдання.

4. Не перевантажуйте учнів домашніми завданнями. Пам’ятайте, що середній учень виконує завдання в п'ять разів повільніше, ніж учитель.

Учень V-VII класу повинен всі завдання виконувати за 2,5 -3 години, а учень VIII-XI класу – за 4 години. Виконання всього домашнього завдання не повинно займати більше половини часу шкільного робочого дня.

5. Домашнє завдання обов’язково перевіряйте. Знайте, що неперевірене завдання – це насадження помилок.

6. Домашнє завдання можна давати в будь-який любий момент уроку, але обов’язково прокоментувати його і вказати методику виконання.

7. Проводьте бесіди та консультації з батьками по виконанню домашнього завдання учнями.

8. Чітко стежте за записами домашнього завдання в щоденниках.

9. Пам’ятайте, що правильно організоване домашнє завдання забезпечує високий рівень підготовки учнів, виробляє навики самостійної роботи, ініціативу, здатність до творчості.

ПОРАДИ ВЧИТЕЛЮ

- Любіть своїх вихованців, поважайте їх гідність, дотримуйтеся педагогічної етики і моралі.

- Забезпечуйте умови для засвоєння учнями навчальних програм на рівні обов’язкових державних вимог, сприяйте розвитку їх здібностей.

- Особистим прикладом і наставлянням утверджуйте повагу до принципів загальноосвітньої моралі: правди, справедливості, відданості, патріотизму, гуманізму, доброти, стриманості, працелюбства, поміркованості, інших доброчинностей.

- Виховуйте повагу до батьків, до жінки, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

- Готуйте учнів до свідомого життя в дусі взаєморозуміння, миру, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами.

- Захищайте дітей від будь-яких форм фізичного і психологічного насильства, запобігайте формуванню в них шкідливих звичок.

- Постійно підвищуйте професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну і політичну культуру.

Кiлькiсть переглядiв: 107