Знайомся: твоя школа

Серед розкішної зелені ялин, каштанів, верб і пахучих лип привітно зустрічає всіх наша школа, яка відкрила двері школярам 1 вересня 1987 року. У місті школа має незаперечний авторитет. Навчальний заклад набув високого рейтингу в освітянському просторі міста. Спільним рішенням Обухівської РДА і районної ради у 2007 році школі було присвоєно звання «Зразковий загальноосвітній навчальний заклад», а у 2008 році шляхом реорганізації її перейменовано в спеціалізовану з поглибленим вивченням іноземних мов.

У 2010 році, за поданням Управління освіти і науки Київської держадміністрації, школа була включена у перелік кращих навчальних закладів і стала «Флагманом сучасної освіти і науки України», а у 2011 році школа була проатестована на високий рівень з відзнакою.

У 2013 році закладу надано статус навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Обухівської міської ради Київської області.

Колишні випускники ведуть своїх дітей до рідного порогу, тому що саме тут давно панує культ добра і любові. У 2016 році благодійна організація «Материнське серце» визнала НВК у номінації «Кращий шкільний навчальний заклад» найкращим закладом міста Обухова.

У стінах НВК передавали i передають свої знання протягом багатьох років талановиті вчителі, серед яких 1 «Заслужений учитель України», 8 нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Продовжують ці славетні традиції сьогоднi 20 учителів-методистів, 41 старший учитель, 68 учителів вищої категорії.

Підтримує цю естафету майстрів-педагогів творча i віддана праця адміністрації НВК на чолі з директоромКоновал Антоніною Іванівною,яка піклується про підвищення фахового рівня кожного вчителя. Для цього створено i працює вже не перший pік методичний кабінет - джерело педагогічної думки та новітніх досягнень у галузі освіти.

Серед кваліфікованих фахівців, які працюють у навчальному закладі, 22 віддають свої знання на кафедрі іноземних мов. Навчанняанглійської, польської, французької та німецької мовздійснюється на базі сучасних підручників, визнаних у світі найкращими.

Головне завдання, що стоїть перед педагогами НВК, – формувати нову людину, творчу особистість, розкриття обдарувань якої збагатить суспільство, забезпечить прогресивний розвиток країни, світу, людства. І в цьому контексті на перший план виходить організація роботи з обдарованими дітьми, головною метою якої є створення умов для формування високоінтелігентної, активної, творчої особистості.

Кабінети НВК укомплектовані необхідними посібниками, інформаційними джерелами. Широке застосування технічних засобів допомагають учням виборювати призові місця на олімпіадах, успішно складати іспити та проходити тестування для продовження навчання у престижних вузах.

Ми дбаємо про здоров'я підростаючого покоління. У школі успішно функціонують 2 спортивні та 2 гімнастичні зали, басейн, де досвідчені педагоги чекають на юних спортсменів щодня.

Поруч з навчанням формуються естетичні смаки школярів. Перед ними відкриті двері таких гуртків: театральна студія «Мельпомена», літературний гурток «Перлина слова», математичний гурток «Чудовий світ геометрії», гурток «Умілі руки», «Захисник Вітчизни».

Навчально-виховний процес НВК охоплює безліч напрямків розвитку підростаючого покоління. Серед них - партнерські i творчі зв'язки із Льосницькою гімназією (Німеччина, Саксонія) у рамках міжнародного проекту «Європейська молодь». Наш заклад є базовим в реалізації міжнародного проекту «Викладання англійської мови як іноземної» з Корпусом Миру США в Україні. Це дає змогу учням ближче ознайомитися з історичною спадщиною, культурою, національними традиціями різних країн. Кому цікаві не тільки національні надбання України, хто своїм пізнанням сягає за межі нашої держави, кому небайдужі слова «мир», «співдружнicть», «милосердя», на тих чекає багаторічний досвід спілкування та співтворчості з різними миротворчими рухами у світі. Учні школи беруть участь в усіх Міжнародних та Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах: «Кенгуру», «Колосок», «Левеня», «Соняшник» тощо.

У центрі уваги педагогічного колективу – національно-патріотичне та моральне виховання учнів. Застосовуючи нові технології, працюючи над профільним навчанням, педагогічний колектив школи допомагає учням долати саме такі сходинки, де кожен відчуває себе особистістю, намагається самостійно піднятися до нового рівня розвитку, самовизначитись після закінчення школи.

Педагогічний колектив вірить, що в майбутньому наші учні стануть тими, хто визначатиме обличчя країни, рівень її соціально-економічного та наукового розвитку.

Кiлькiсть переглядiв: 304