Адміністрація НВК

Ті, що ведуть до успіху!

Антоніна Іванівна Коновал –директор навчально-виховного комплексу, учитель початкових класів вищої категорії, відмінник освіти України, «Заслужений учитель України».

/Files/images/shkola/admnstratsya/Скан_20170714 (4).jpg

Все світле і вічне,чисте і тепле в нашому учительському житті–від дітей. Тому в своїй роботі на перше місце я ставлю дитину: її світ, її творчість. Не мислю свого життя і без моїх колег-друзів. Вони є моя сила і опора. І цей зв'язок, на мою думку, має проходити через стежину довір’я, доброти, взаємоповаги. Тільки тоді у нас з’являться досягнення.

Людмила Йосипівна Царенко –заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії вищої категорії, відмінник освіти України.

У НВК працюю 30 років, з них- 15 років на посаді заступника.
Мрія дитинства збулася. Я стала вчителем, хоча учителями не стають, ними народжуються. Педагог–це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце,віддане дітям. Моє покликання–учити дітей по-праведному жити, любити свою землю. Плекати в душі добро й людяність.

Світлана Анатоліївна Назарчук - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель англійської мови вищої категорії, учитель-методист.

/Files/images/shkola/admnstratsya/Скан_20170720 (1).jpg

У НВК працюю з 1994 року. Спочатку учителем англійської мови, а з 2007року–заступником директора.
«Щоб дати учням іскру знань, потрібно ввібрати ціле море світла» (В.Сухомлинський). Котрий рік навчаю дітей та щоразу навчаюся від них сама.Тому успіх своєї педагогічної праці вбачаю у постійному спілкуванні з дітьми, у взаємній любові вчителя і учня. Викладаючи англійську мову, спостерігаю за успіхами учнів і бачу в цьому результат своєї праці.

Валентина Миколаївна Жевага - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури вищої категорії, учитель-методист.

/Files/images/shkola/admnstratsya/Безымянный3.jpg

Педагогічний стаж– 36 років, 30 років віддані школі No5, з них 7 працюю заступником директора з навчально-виховної роботи.
Я люблю свою професію. Вважаю, що вчитель–це нескінченна творчість і мистецтво.
Моє педагогічне кредо: «Учитель вчиться все життя. Якщо ви хочете бути улюбленим учителем, дбайте про те, щоб вихованцеві було що у вас відкривати».

Лариса Іванівна Стрілець -заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель математики вищої категорії, учитель-методист.

/Files/images/shkola/admnstratsya/P2180061.JPG

У НВК працюю 24 роки. З них 2 роки -заступником директора.
Життєве кредо: «Людина віддзеркалюється у своїх вчинках».
Педагогічне кредо: «Справжній учитель той, хто здатен опуститися з висот своїх знань до незнання учня і разом з ним здійснити сходження до вершин».

Вікторія Вікторівна Кравченко – заступник директора з виховної роботи, учитель математики І категорії.

/Files/images/shkola/admnstratsya/Безымянный2.jpg

У НВК працюю 6 років. Спочатку педагогом-організатором,а з січня 2017року –заступником директора.
Учитель –це не професія, це стан душі.
Щоб працювати з дітьми, треба їх любити, розуміти їхні проблеми. Виховна робота –це той безмежний простір, в якому втілюються в життя ідеї та задуми. Це спілкування з дитиною, розкриття її внутрішнього світу.

Тетяна Михайлівна Кузьміна – працює у НВК з 1993 року заступником директора з господарської роботи. Освіта–середня технічна.

/Files/images/shkola/admnstratsya/Скан_20170728.jpg

У своїй роботі поєдную багатий досвід ефективних напрацювань та можливості сучасних технологій заради головної мети–створення комфортних умов для навчання учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 756