ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/shkola/DSC_0911.JPG

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Вас вітає НВК "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Обухівської міської ради Київської області

Чим ми можемо пишатися ?
Відразу і не скажеш, але в першу чергу – нашими дітьми. Усміхненими, радісними, захопленими, які кожного дня із задоволенням поспішають до школи.
А поруч з ними вчителі, які без цих дітей не можуть уявити своє життя. І напевне тому, що учитель спромігся передати частинку своєї душі дітям, наші випускники повертаються до рідної школи вже дорослими людьми і продовжують педагогічну творчість своїх наставників.
Ми впевнені, що наша школа, це, дійсно, школа радості. Школа радості для вчителів, школа радості для учнів та їх батьків!


Вітаємо переможців!

21 квітня 2018 р. учнівська команда " Лідер", під керівництвом педагогів Дяченко О.В. та Канупер Н.М., посіла І місце у зональному обласному конкурсі " Олімпійське лелеченя".


Вітаємо переможців: Яненко А., Очеретяну А., Головченко Я., Луцика І., Григорова Д., Босу А., Білоус Д., Клітинського В., Крутія Д., Ігнат'єву М., Вільхову Т., Спасиба В.

/Files/images/lelechenya2015/2018/oblast/viber image.jpg


Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя у номінації «Літературна творчість» ученицю 10-А класу Базарну Наталію за здобуте ІІІ місце

(учитель Кіріченко О.В.).

Бажаємо успіхів та нових перемог!

/Files/images/krchenko/gogol/IMG_20180416_132538.jpg


/Files/images/shkola/4628mkhi2w.jpg


/Files/images/shkola/Безымянный789.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.