ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/shkola/viber image99.jpg


/Files/images/shkola/2019/IMG_0393.JPG


Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Вас вітає НВК "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Обухівської міської ради Київської області

Чим ми можемо пишатися ?
Відразу і не скажеш, але в першу чергу – нашими дітьми. Усміхненими, радісними, захопленими, які кожного дня із задоволенням поспішають до школи.
А поруч з ними вчителі, які без цих дітей не можуть уявити своє життя. І напевне тому, що учитель спромігся передати частинку своєї душі дітям, наші випускники повертаються до рідної школи вже дорослими людьми і продовжують педагогічну творчість своїх наставників.
Ми впевнені, що наша школа, це, дійсно, школа радості. Школа радості для вчителів, школа радості для учнів та їх батьків!Пітерцев Андрій, учень 7-Г класу, взяв участь у Всеукраїнському конкурсі з IT-проектів та кіберспорту «iTalent».

Андрій брав участь у номінації "Апаратно- програмна розробка" та зі своїм проектом "СХЕМА УПРАВЛІННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯМ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ НА ARDUINO" та зайняв перше місце в Україні!!!

Вітаємо переможця!

/Files/images/brusentsova/2018-19/ptertsev/viber image31.jpg


26 листопада 2018 року команда учнів DURASSEL взяла участь у півфінальній грі обласного профорієнтаційного загально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє» і здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців: Власюк О., Низик В., Іноземцеву О., Клавкіну А., Аббасову А., Супруненко К., Негрішного С., Нечая С., Коваленка А., Макарчук А.!

/Files/images/kvk/2018/viber image23.jpg


07 листопада 2018 року команда нашого НВК взяла участь у футзалі серед збірних команд дівчат середніх класів та зайняла 1 місце.

Вітаємо юних футболісток, бажаємо подальших перемог!

/Files/images/shkola/2018/viber image47.jpg


Вітаємо Черепаху Дарину, ученицю 6-А класу, яка стала чемпіонкою світу на конкурсі з танців Respect my talent!

/Files/images/shkola/2018/viber image112.jpg/Files/images/shkola/4628mkhi2w.jpg/Files/images/shkola/Безымянный789.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.